• banner

Przyjaciele przedszkola

„Jeden miły gest jest czasem więcej wart niż wiele pięknych słów”

Ph. Bosmans

W tym miejscu chcielibyśmy podziękować Rodzicom, Firmom i Osobom prywatnym, którzy współpracują z naszym niepublicznym przedszkolem w Szczecinie przy organizacji różnego rodzaju wydarzeń oraz wspierają nas w naszej codziennej pracy.

Oto honorowa lista darczyńców przedszkola, którzy pomogli nam przy okazji różnego rodzaju przedsięwzięć.

Za okazane serce – DZIĘKUJEMY!

Jesteśmy otwarci na wszelką formę współpracy. Zachęcamy do przysyłania swoich propozycji na adres: wyspa_skarbow@o2.pl

Osoby prywatne

Składamy serdeczne podziękowania:

• mamie Leonarda z gr. starszaków za zakup dziecięcych sztućców – kompletów dla każdego dziecka,
  • babci Oskara z gr. II za przygotowanie poczęstunku na uroczystość pasowanie na przedszkolaka,
  • mamie Kubusia z gr. I za zamówienie i zasponsorowanie zdjęcia grupowego dla każdego dziecka i personelu,
  • mamie Gabrysia z gr. II za wykonanie i przyniesienie stroju do Teatrzyku Przedszkolnego oraz przygotowanie poczęstunku na Mikołajki,
  • dziękujemy za przygotowanie potraw na stół wigilijny:
    • z grupy I- mamie Lenki , mamie Mateuszka , mamie Kubusia , mamie Marcella
    • z grupy II- babci Oskara , mamie Juliana , mamie Gabrysia , mamie Tino , mamie Kubusia
  • dla Pani Magdaleny Bartosiak za wielki zapał i zaangażowanie podczas czwartkowych spotkań czytelniczych. To dzięki Pani Magdalenie co czwartek odwiedzają nas rodzice naszych dzieci, by zaprezentować im przygody Pirata Rabarbara czy opowiadania Pana Kuleczki. Dziękujemy za możliwość słuchania pięknych polskich wierszy, baśni i bajek. Tym samym zapraszamy wszystkich rodziców do włączenia się do akcji „Cała Polska czyta dzieciom” i odwiedzenia nas w naszym przedszkolu.

Firmy i instytucje

• Foto Everest Igor Skawiński – fotograf ul. Łucznicza 56 71-472 Szczecin Tel.91 421-15-16
  • Ubezpieczenia: Hestia i inne Adam Lesiak Tel. 606 291 753

php4gx8x2am.preview